Меблі

Шкільні меблі є базовим елементом в організації навчального процесу. Меблі для навчальних закладів повинна бути зручною, функціональною і безпечною, відповідати сучасним вимогам гігієни та ергономіки.

Виробництво меблів для шкіл, вузів, технікумів – процес, який проходить технологічний контроль на всіх етапах виробництва. Тому шкільні меблі, вироблена нашої компанії - це якість, надійність і довговічність які досягаються тільки при використанні сучасного технологічного обладнання, що відповідає світовим стандартам.

Без перебільшення, для кожного батька важливим чинником процесу навчання їх дитини, крім отримання самих знань, є його комфортно обладнане «робоче» місце. За шкільною партою дитина знаходиться не годину і не два, тому варто задуматися про вибір якісного продукту за розумну ціну. Ми пропонуємо меблі, відповідну сучасним вимогам та нормам, у тому числі "Нової Української Школи" : антисколіозні регульовані одномісні парти з нахилом стільниці 7 градусів і вбудованим пеналом, і стільці з анатомічними вигинами. На різний зріст, регульовані по висоті.

Для забезпечення тривалої експлуатації торці всієї учнівської шкільної меблів оброблені пластиковою кромкою ABS 1-2мм. Стільниці мають закруглені кути всіх елементів ДСП. Спинка і сидіння стільців мають фізіологічні вигини й кути нахилу, величина яких визначена в ГОСТ.

Шкільні меблі повинна максимально забезпечувати правильну позу при заняттях за шкільною партою. Для цього учнівські столи та стільці потрібно підбирати не тільки під ріст дитини на даний момент, але і з урахуванням того, що діти ростуть неоднаково. Тому варто звернути увагу на регульовані учнівські столи та стільці, розмір яких може змінюватися в межах 2-х необхідних ростових груп.